Witaj na stronie SzczuplaKobieta.com – jestem Dorota 😊

ja

Założyłam stronę Szczuplakobieta.com kilka lat temu i od tamtej pory skupiam się na niesieniu pomocy osobom zmagającym się z nadwagą oraz pragnącym zadbać o swoje ciało, zdrowie i fantastyczne samopoczucie.

Przez te lata, strona ewoluowała ze względu na moje prywatne zainteresowania, ale również potrzeby moich czytelniczek i czytelników.

Moim głównym założeniem jest służenie radą, przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat zdrowia i urody oraz prezentowanie najskuteczniejszych produktów dietetycznych i pielęgnacyjnych.

Na co dzień współpracuję z utalentowanymi redaktorami, ale również swoimi czytelniczkami.

Tak więc, na stronie znajdziecie również, historie kobiet, walczących z nadwagą i problemami skórnymi.

Dowiecie się jak poradziły sobie z otyłością, cellulitem, trądzikiem. Poznacie sekrety ich sukcesów.

Macie do mnie pytania? Chcecie podzielić się swoją historią? Chcielibyście, aby interesujący Was temat znalazł się na stronie?

Piszcie do mnie śmiało na adres: kontakt@szczuplakobieta.pl

Więcej o mnie?

Z wykształcenia jestem filologiem i przez kilka lat zajmowałam się tłumaczeniami. Od wielu lat jednak moją wielką pasją było żywienie i dietetyka. Postanowiłam kształcić się w tym kierunku i od niedawna jestem już oficjalnie dietetykiem.

Jako nastolatka miałam problemy z nadwagą, przy wzroście 1,76m ważyłam 87kg. Kiedy zwykłe czynności tj. wchodzenie po schodach czy biegi na w-fie, zaczęły stanowić dla mnie trudność, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce.

Dzięki ciężkiej pracy udało mi się schudnąć i odmieć swoje życie. Wtedy też zaczęła się moja wielka przygoda z dietetyką, która trwa do dziś.

To właśnie z powodu moich problemów z wagą, zaczęłam interesować się tematem zdrowego stylu życia. Natomiast wiele lat później, postanowiłam założyć stronę o tak bliskiej mi tematyce.

Poza pracą i prowadzeniem strony, zawsze znajdę czas na podróżowanie z mężem, dobrą książkę i spacery z ukochanym psem Czitosem.

ja na molo

czitosik

Czitosik 😉

Pamiętajcie, że informacje zamieszczone na stronie są wynikiem doświadczen i obserwacji, w kwestii dokładnej porady dietetycznej warto zgłosić się do profesjonalisty który się z nami spotka i zaleci odpowiednią, zbilansowaną dietę.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!