O Nas

Witajcie na stronie „Szczupła Kobieta”. 

Szczuplakobieta.com, to strona skierowana do każdego, kto pragnie dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu, aktywności fizycznej i pielęgnacji ciała. Wyczerpująco podejmujemy również temat bezpiecznego odchudzania.

W naszych artykułach, wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, zmagających się z uporczywą nadwagą.

Nie boimy się pisać o popularnych środkach odchudzających. Testujemy, opisujemy i przedstawiamy wam nasze typy oraz popularne preparaty, które nie znalazły naszego uznania.

Naszą misją jest zaprezentowanie czytelnikom i czytelniczkom sprawdzonych, najlepszych sposobów na bezpieczne zrzucenie nadwagi.

Na stronie znajdziecie również, zebrane przez nas historie kobiet, walczących z nadwagą i problemami skórnymi. Dowiecie się jak poradziły sobie z otyłością, cellulitem oraz trądzikiem i poznacie sekrety ich sukcesów.


Założycielką portalu oraz jedną z jego redaktorek jest Dorota.

Poznajcie jej historię:

„Cześć. Mam na imię Dorota. Kilka lat temu ukończyłam Filologię romańską i na co dzień jestem Tłumaczem. Moją pasją jest dietetyka i od niedawna jestem już oficjalnie dietetykiem. Poza nią znajduję w życiu czas również na ukochane podróże, dobrą książkę i… robienie na drutach – to mój konik :).

Jako nastolatka miałam problemy z nadwagą, przy wzroście 1,76m ważyłam 87kg. Kiedy zwykłe czynności tj. wchodzenie po schodach czy biegi na w-fie, zaczęły stanowić dla mnie trudność, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Wtedy też zaczęła się moja wielka przygoda z dietetyką, która trwa do dziś.

Staram się pomagać osobom, które mają problemy z prawidłowym zbilansowaniem swojej diety i uzyskaniem pożądanego wyglądu. Stronę „Szczupła Kobieta” założyłam ponieważ chciałam dotrzeć do kobiet, które szukają pomocy i skutecznych rozwiązań. Mam ogromną nadzieję, że materiały zamieszczone na stronie będą pomocą i inspiracją dla każdego kto poszukuje wsparcia i odpowiedzi w uporczywej walce z nadprogramowymi kilogramami”.

ja-na-linie

Ja na linie!

 

Ostatnio aktualizowano

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!